į titulinį atspausdinti el. paštas tinklalapio planas

Turistinių žygių, masinių renginių, mokslinių tyrimų, įvairių darbų organizavimas turi būti suderintas su parko direkcija.

Nesilankykite parko rezervatuose, tai draudžiama. Čia galima lankytis tik moksliniais tikslais, lydint parko direkcijos darbuotojui.

Automobiliais važinėkite tik bendrojo naudojimo ir specialiai pažymėtais ekskursijų maršrutų keliais. Nepalikite mašinų tarp medžių ir ant gyvosios dangos, nestatykite jų prie vandens telkinių arčiau kaip 25 metrai.

Įsikurkite nakvynei tik ilgalaikio sustojimo stovyklavietėse, pažymėtose tam tikrais ženklais. Kurkite laužus tik tam tikslui įrengtose ir skirtose vietose, nuolat prižiūrėkite užkurtą laužą.

Nenaikinkite ir negadinkite poilsiaviečių įrangos, informacinių ženklų, lauko baldų bei stendų, kvartalinių stulpų.

Nepamirškite , kad miško gėlėmis ir augalais nori grožėtis visi miško lankytojai, neskinkite jų ir neraukite! Gražiausia muzika miške – paukščių balsai, medžių ošimas, paklausykite jos. Netrukdykite kitų lankytojų poilsio triukšminga muzika.

Neleiskite savo šunims lakstyti po mišką, jie gali pridaryti žalos miško faunai ir sugadinti nuotaiką kitiems poilsiautojams. Turėkite savo šuniui pavadėlį ir antsnukį.

Žvejoti galite tik su leidimais. Nuomojamuose ir privačiuose ežeruose, gavus savininko leidimą.

Neplaukite prie vandens telkinių autotransporto priemonių.

Vandens telkiniuose , esančiuose saugomose teritorijose, galima plaukioti savaeigėmis transporto priemonėmis nuo liepos 1 dienos iki navigacijos sezono pabaigos, jei ežero plotas yra didesnis kaip 50 ha ir savaeigės transporto priemonėmis variklių bendras galingumas neviršija 4 kW (5,4 AJ).

Šiukšles surinkite ir sudėkite į tam skirtas vietas, užgesinkite laužą žemėmis ar vandeniu, kol nustos rusenti , poilsiavietę palikite kitiems sutvarkytą, gražesnę nei radote.

Labanoro mstl.,
LT-18235 Švenčionių raj.
Tel., faksas 8~387 47142
El. paštas: info@labanoroparkas.lt
į viršų